NAŠI LEKTORIDavid Checa
Aj keď sa to nezdá, som riaditeľ a tiež lector v Škole Picasso. Školu som založil pár rokov po tom, čo som sa presťahoval do Bratislavy, pretože ma učenie španielčiny baví. Milujem to. Pochádzam z Barcelony, aj keď korene mám v Granade, kde som sa aj narodil a tak je asi jasné, že som obrovským fanúšikom futbalu, ale na prekvapenie mnohých, nie Barçy:D. A tiež občas hrám na gitare, aj keď nemám dlhé vlasy ako iné rockové hviezdy :) A tu je moje CV.

Curriculum VitaeRafael Acedo
Ahojte! Volám sa Rafael a pochádzam z juhu Španielska (Huelva). Vyučovanie španielčiny je mojou veľkou záľubou a preto sa už viac ako 5 rokov venujem študentom, aby som ich zaviedol do zákutí tohto nádherného jazyka. Mojou inou vášňou je hudba, rovnako hrajem na basovú gitaru. Ak sa o mne chcete dozvedieť viac, nahliadnite do priloženého CV.

Curriculum VitaeMireia Ilarri
Volám sa Mireia, mám skoro 30 rokov a narodila som sa v mestskej časti Barcelony -Grácia. Už osem rokov sa venujem výučbe cudzích jazykov. Predtým, než som začala moje nové dobrodružstvo v Bratislave, som dva roky pracovala v USA. Mám veľkú chuť učiť a učiť sa vidieť svet z rôznej perspektívy!

Curriculum Vitae

O nás
Sme jazyková škola španielčiny
založená skúsenými a kvalifikovanými učiteľmi - Španielmi, ktorí pracujú na Slovensku už niekoľko rokov.


xx

Prečo sa rozhodnúť pre našu školu?

Škola Picasso je španielska jazyková škola, ktorej učiteľmi sú výlučne rodení Španieli.

Takže naši študenti sa nielen naučia skôr a efektívnejšie používať španielčinu, ale zbavia sa aj stresu, ak sa raz ocitnú v španielsky hovoriacom prostredí. Naša výučba zahŕňa všetky aspekty jazyka s kladením dôrazu na komunikačné schopnosti.

xx


Naše všeobecné kurzy
sa konajú na:

Zväčšiť mapu
Adresa:
Gajova 4,
/v blízkosti Modrého kostolíka/
811 09 Bratislava - Staré Mesto