Individuálne
kurzy


Individuálne kurzy (s 1 alebo 2 študentmi)

Individuálne kurzy s nízkym počtom študentov ponúkajú iba výhody:

  1. Rozvrh podľa potrieb.
  2. Možnosť dohodnúť si miesto výučby (u Vás doma, v práci a pod.)
  3. Možnosť zamerať sa priamo na Vaše jazykové nedostatky a ich efektívnejšie odstránenie.
  4. Osobný prístup k študentovi.


Kurzy konverzácie


Pokiaľ je Vaša znalosť španielčiny dostatočná, ale nechcete ju „stratiť“, nie je lepší spôsob na jej udržanie než kurz konverzácie s „native speaker-om“, ktorý Vám ešte dopomôže ju zdokonaliť. Za týmto účelom pre Vás naši učitelia pripravia rôzne konverzačné cvičenia a kratšie články, ktoré otvoria diskusiu na rôzne témy.

Čas výučby a cena kurzu je na základe dohody.

Kontaktujte nás a uveďte Vaše požiadavky a my Vám zašleme našu ponuku. Cena sa  odvíja od náročnosti Vašich požiadaviek, miesta výučby a pod.


Upozornenie!

  1. Dochádzka: Ak chce študent  zmeniť čas alebo deň niektorej z hodín kurzu, musí o tom informovať školu najneskôr pred 18:00 hod. predchádzajúceho dňa. Pokiaľ ide o hodinu konajúcu sa v pondelok, musí tak urobiť najneskôr v piatok. Škola sa bude snažiť uvedenú hodinu nahradiť iným možným termínom po dohode so študentom.
  2. Dochvíľnosť: Ak študent nepríde na čas a nedá o tom vopred učiteľovi alebo škole vedieť, učiteľ bude naňho čakať maximálne 45 minút. Študentov neskorý príchod neznamená zmenu vyučovacej hodiny.
  3. Zrušenie lekcií: Jednotlivé lekcie individuálnych kurzov a kurzov konverzácie, ktoré neboli zrušené vopred vo vyššie určenom čase pred začiatkom lekcie, musia byť zaplatené. Lekcie zrušené včas sa podľa možnosti a dohody s klientom nahradia. Lekcie zrušené zo strany školy sa nahradia.

O nás
Sme nová jazyková škola španielčiny
založená skúsenými a kvalifikovanými učiteľmi - Španielmi, ktorí pracujú na Slovensku už niekoľko rokov.


xx

Prečo sa rozhodnúť pre našu školu?

Škola Picasso je jediná škola, ktorej učiteľmi sú výlučne rodení Španieli. Takže naši študenti sa nielen naučia skôr a efektívnejšie používať španielčinu, ale zbavia sa aj stresu, ak sa raz ocitnú v španielsky hovoriacom prostredí. Naša výučba zahŕňa všetky aspekty jazyka s kladením dôrazu na komunikačné schopnosti.

xx


Naše všeobecné kurzy
sa konajú na:


Zväčšiť mapu
Adresa:
Gajova 4,
/v blízkosti Modrého kostolíka/
811 09 Bratislava - Staré Mesto